×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові діятиме оновлений порядок розміщення літніх майданчиків

Під час засідання сесії Львівської міської ради депутати затвердили оновлений порядок розміщення літніх майданчиків на території Львівської МТГ
Голова фракції «Голос» у Львівській міській раді Віталій Троць розповів, що основна його зміна полягає у тому, що процедура оформлення літніх майданчиків значно пришвидшиться. Її скоротили всього до двох етапів.


Раніше ця процедура займала не менше трьох місяців, що було проблемою для підприємців.


«Більш як 100 підписів потрібно було зібрати підприємцю, щоб, до прикладу, поставити два столики біля свого ресторану. Тепер ця процедура скорочується всього лиш до двох етапів – потрібно надати паспорт об’єкта та укласти договір. Сподіваємося, що це допоможе бізнесу простіше вести діяльність у Львові», – прокоментував Віталій Троць.


Також ухвалою було передбачено, що усі кошти від оренди конструктивних елементів мали б йти на рахунок комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління».

Водночас за правкою фракції «Голос» 30% отриманих коштів тепер йтимуть на рахунок комунального підприємства, а 70% – у бюджет Львівської громади.