×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові посмертно нагородили львів'ян, які захищали Україну з 2014 року

Сьогодні, 26 травня, з нагоди Дня Героїв Львів започаткував церемонію нагородження відзнакою «Почесний знак Святого Юрія» посмертно захисників, що обороняли Україну з 2014 року. Перші відзнаки отримали родини 20 львів'ян, які загинули у війні - розповідає голова фракції "Європейська Солідарність" Петро Адамик.

"З нагоди Дня Героїв разом з керівництвом Львова та колегами-депутатами провели церемонію нагородження відзнакою "Почесний знак Святого Юрія" наших захисників, які загинули під час оборони України від російського агресора. Ми вручили ці нагороди їхнім родинам як символ вдячності та пам'яті про подвиг наших Героїв. Хочемо, щоб ці родини знали, що Львів ніколи про них не забуде. Дякуємо усім нашим захисникам, які віддали своє життя за волю України, низький їм уклін та шана. Слава Україні! Героям слава!".
 
Довідка:
«Почесний знак святого Юрія» — це міська нагорода. Ним нагороджують за видатні заслуги перед Львовом. Відзнака зображена у виглядi хреста, у який вписане коло iз зображенням Святого Юрiя — покровителя міста.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.