×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Місто адаптує вуличну спортивну інфраструктуру для людей з інвалідністю

Під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати затвердили Програму адаптації існуючої вуличної спортивної інфраструктури для людей з інвалідністю.

Йдеться про додаткові тренажери, додаткове освітлення, WI-FI, відеоспостереження та розетки для зарядки гаджетів - розповідає голова комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків, депутатка фракції "Європейська Солідарність" Лейла Мелесова-Вальчак.

"На жаль, людям з інвалідністю доводиться стикатися з бар’єрами і труднощами з доступом до спортивних об’єктів. Ми прагнемо досягти рівного доступу до спорту. Тому Програма адаптації існуючої вуличної спортивної інфраструктури для людей з інвалідністю є дуже ефективною.

За допомогою цієї Програми ми додатково забезпечимо створення умов на спортивних та тренувальних майданчиках для проведення занять з фізичної реабілітації. Ці місця будуть адаптованими під інклюзію",
 - запевнила Лейла Мелесова-Вальчак.

Додамо, Програма також передбачає встановлення якісного освітлення, забезпечення майданчиків електроенергією, безпровідне підключення до інтернетудосягти рівного доступу до спорту.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.