×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Невдовзі мають запрацювати перші наглядові ради при комунальних підприємствах Львова

На пленарному засіданні депутати прийняли ухвалу, якою затвердили всі необхідні документи для старту роботи інституцій наглядових рад на комунальних підприємствах. 
 
Першими комунальними підприємствами, на яких буде створено наглядові ради – ЛКП «Львівводоканал» та ЛКП «Львівсвітло».
 
Голова фракції ВАРТА Юрій Мартинюк зауважив, що принциповим є те, про що говорили впродовж кількох місяців – обсяг повноважень наглядових рад. 
«На сесії депутатський корпус і виконавча гілка влади дійшли згоди щодо досить широких повноважень, зокрема, ради зможуть приймати рішення щодо призначення та звільнення керівника, але з обов’язковим погодженням цих рішень з міським головою. Також прописана процедура створення конкурсної комісії, яка обиратиме незалежних членів наглядових рад. Що позитивно, місто пішло на такий крок і намагається імплементувати найкращі принципи корпоративного управління, залучаючи незалежних експертів. 
 
Сподіваємось, це допоможе нашим комунальним підприємствам ефективніше здійснювати господарську діяльність, зменшити боргові зобов’язання, збитки і вийти на показники рентабельності та прибутковості», - підкреслив Юрій Мартинюк.   
 
Наглядові ради мають запрацювати до 1 жовтня 2023 року. 
 
Члени ради визначаються на підставі конкурсного відбору, який проводиться відповідно до Порядку призначення. Персональний склад Наглядової ради затверджує Львівська міська рада.