×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Наглядові ради як пілотний проєкт створять при комунальних підприємствах «Львівводоканал» та «Львівсвітло», - Віталій Троць

Сьогодні, 25 травня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу про створення наглядових рад при комунальних підприємствах «Львівсвітло» та «Львівводоканал».

Наглядові ради при цих двох підприємствах мають запрацювати до 1 жовтня 2023 року. «Сьогодні разом з колегами-депутатами прийняли важливе для нашого міста рішення. Дискусії та зустрічі стосовно створення наглядових рад при комунальних підприємствах тривали протягом останніх трьох місяців, і нарешті маємо результат. Поки що пілотний проєкт створять при ЛКП «Львівводоканал» та ЛКП «Львівсвітло», а далі будемо дискутувати й по інших підприємствах.

Попереду нас чекає ще чимало роботи, однак перші кроки вже зроблені», — наголосив голова фракції «Голос» у Львівській міській раді Віталій Троць.

Наступним кроком буде створенням конкурсних комісій по затвердженню членів цих Наглядових рад.

Планується, що до них входитимуть представники кожної з депутатських фракцій Львівської міськради, представник міського голови, уповноваженого органу, а також представники від профспілки підприємства та профільної асоціації.

Наглядові ради будуть повністю незалежними. Їхніми членами будуть експерти у відповідних галузях, які мають сприяти розвитку комунальних підприємств.
Також наглядова рада і міський голова розділять між собою повноваження щодо призначення та звільнення керівника підприємства.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.