×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові створять Наглядові ради при комунальних підприємствах

Сьогодні, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати ухвалили рішення про створення Наглядових рад на комунальних підприємствах Львова.
Наглядові ради створять на підприємствах Львівводоканал та Львівсвітло - повідомляє голова фракції "Європейська Солідарність" Петро Адамик.
 
"Після вивчення роботи таких підприємств як Львівводоканал та Львівсвітло - ми поширимо їхній досвід на інші комунальні підприємства.Це великий крок до покращення якості послуг та ефективності роботи наших комунальних підприємств. Я вдячний депутатам і працівникам виконавчих органів за працю над проєктом рішення, а також за те, що нам вдалося досягти компромісу та підготувати якісну ухвалу. Сподіваюся, що відразу після перемоги ми зможемо вивчити досвід наших нових європейських міст-партнерів задля того, щоб розвивати та покращувати діяльність наших Наглядових рад", - додав Адамик.
 
Нагадаю, фракція "Європейська Солідарність" у Львівській міськраді була одним із ініціаторів створення Наглядових рад.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.