×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

За місяць мають підготувати дорожню карту створення Генерального плану ЛМТГ

На депутатську комісію архітектури, містобудування та розвитку територій ЛМР прийшли топ-чиновники - головний архітектор міста Антон Коломейцев і заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.  
 
За слова заступника голови комісії Юрія Мартинюка, на засіданні депутати вкотре підняли питання розроблення нового Генерального плану Львівської МТГ.  
 
«Ми обговорили питання відсутності у Львівській міській територіальній громаді належної містобудівної документації. Адже генеральні плани адміністративних одиниць, які зараз увійшли до Львівської громади, є або надто старими, або взагалі відсутні. Процедура формування Генерального плану є складною, але нас запевнили, що робота в цьому плані ведеться. Заступник міського голови пообіцяв, що протягом місяця на розгляд комісії представлять дорожню карту, коли і як ця робота планується виконуватись?», - зазначив Юрій Мартинюк.  
 
Депутати разом з чиновниками розглянули ряд детальних планів:  
 
Затвердили детальний план території у межах вулиць Митрополита Андрея- Війтовича - Шептицьких - Митрополита Ангеловича.  
Головний архітектор зауважив, що цей детальний план є завершенням мікрокварталу історичної забудови, де власники приміщень, які є дисгармонійними з точки зору архітектури, виявили намір розробити містобудівну документацію. Планується створення об'єктів малоповерхової забудови. 
 
«Як нам повідомив Антон Коломєйцев, це не становить загрози пам'яткам архітектури, які є поруч. Хоча є складнощі у тому, що ця містобудівна документація не пройшла процедуру, яка є в державі. Це більш стратегічні проблеми, які пов'язані з незатвердженням Мінкультом історико-архітектурних блоків документів». 
 
Також члени комісії перенесли:  
 
Затвердження змін до детального плану території району забудови, обмеженої вулицями Шевченка - Городоцької - Залізничною.  
 
«Найбільш дискусійним питанням було ймовірне будівництво на цій території об'єкту громадсько-житлової забудови, яка має розміщуватись на вулиці Князя Святослава на площі біля готелю Таурус, де зараз розміщена автомобільна стоянка. Позиція головного архітектора полягає в тому, що там має розміщуватись приміщення з житловою і громадською забудовою та із підземним паркінгом орієнтовно до 200 авто. Позиція заступника міського голови - це питання ще не є до кінця пропрацьованим, адже є велика кількість зауважень і скарг від громади та людей, що мешкають поруч. Відтак він вважає, що треба провести якісну комунікацію з середовищами, мешканцями і підійти до цього питання дещо пізніше. Водночас виглядає дивним, що у чиновників, що відповідають в місті за сферу містобудування, різні позиції щодо цього питання », - зазначив Юрій Мартинюк.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.