×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Столиця Ісландії стала містом-побратимом Львова

Рейк'явік - столиця Ісландії стало 22-м містом-партнером Львова. Сьогодні важливий день для нашого міста та Рейк'явіка, тому що ми офіційно стали партнерами - розповідає голова фракції "Європейська Солідарність" у Львівській міськраді Петро Адамик.
 
"Я пишаюся тим, що ми підписали угоду про співпрацю з нашими ісландськими друзями, які завжди підтримували нашу боротьбу за свободу та суверенітет. Дякую меру Рейк’явіка Дагуру Еггертссону! Львів також підписав меморандум з Össur, провідною ісландською компанією у сфері протезування, щодо допомоги нашим воїнам, які одужують у нашому UNBROKEN Ukraine. Львів з нетерпінням чекає на вивчення досвіду Рейк'явіка у екології, адже це одне з найзеленіших міст у світі. Львів'яни також раді можливості поділитися своєю культурою, історією та традиціями з новими партнерами", - додав Адамик.
 
Нагадаємо, тепер Львів має 22 міста-партнери у різних країнах світу: Баня-Лука, Будапешт, Вільнюс, Вінніпег, Вроцлав, Краків, Кутаїсі, Лодзь, Люблін, Перемишль, Пловдів, Рішон Ле-Ціон, Рочдейл, Ряшів, Тбілісі, Фрайбург, Ченду, Канни, Вюрцбург, Орхус, Пула-Пола та Рейк’явік.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.