×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Встановити зону обмеженої стоянки біля лікарень, шкіл, дитсадочків Львова - пропонує Володимир Лесик

Під час чергового засідання комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності Львівської міської ради депутати розглянули нову редакцію Положення про паркування у місті Львові. Дискусію викликала ситуація довкола паркування біля закладів охорони здоров'я, дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл та дипломатичних установ іноземних держав - розповідає секретар комісії, депутат фракції "Європейська Солідарність" Володимир Лесик.
 
"Вважаю, що в таких місцях ключовим є не платність чи безкоштовність паркування, а власне можливість вільно припаркуватись на певний час. Мешканці повинні мати змогу зупинитися поруч з лікарнею, коли потрібно підвезти хворого чи біля школи, куди необхідно довезти дітлахів - це основна мета.

Як це зробити на практиці, в межах існуючих норм правил дорожнього руху, не порушуючи їх - це, на мою думку, головне завдання. Тому з метою створення належних умов для відвідування згаданих закладів, запропонував на проїзних частинах вулиць у межах територій та/або фасадної частини будинків, у яких вони розміщені, в робочі дні встановити зону обмеженої стоянки, яка позначається дорожнім знаком 3.38 із табличками 7.4.6 та 7.19", - додав Володимир Лесик.

За словами депутата, вказана зона обмеженої стоянки запроваджуватиметься на підставі офіційного звернення адміністрації вищевказаних закладів до Департаменту міської мобільності для покращення можливості відвідування вказаних вище установ та підвезення їх відвідувачів.

"Зона обмеженої стоянки, передбачена цим пунктом може встановлюватись у період найбільш інтенсивного відвідування цих установ протягом їх робочого для вказаних установ +/- 30 хв. Таке рішення, допоможе позбутися стихійних автостоянок, а крім того сприятиме комфортному пересуванню мешканців. Якщо у вас є інші пропозиції, із задоволенням розгляну всі конструктивні та запропоную колегам втілити їх у норми положення про паркування", - закликав до співпраці Володимир Лесик.
 
 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.