×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ще 17 львівських підприємств отримають до 300 тисяч гривень кожне на розвиток бізнесу

17 підприємств Львівської міської територіальної громади отримали інвестиційний ваучер від міста розміром до 300 тисяч гривень Про це повідомив депутат фракції «Голос» у Львівській міській раді Олекса Возняк.

Минулого тижня у Львівській міській раді відбулося засідання експертної комісії для визначення підприємців, які отримають інвестиційні ваучери розміром до 300 тисяч гривень.

За словами Олекси Возняка, на участь у конкурсі подалися представники легкої, харчової, меблевої промисловості, приладобудування та інші.
За результатами засідання комісії, інвестиційні ваучери отримали 17 підприємств. Більшість підприємців планують скерувати отримані кошти на придбання обладнання чи на ремонт приміщень для встановлення додаткових виробничих потужностей.

«Компанії абсолютно різні – від виробництва екіпірування для військових до виготовлення харчових напівфабрикатів. Круті виробництва, класний український продукт, який, я впевнений, створить конкуренцію не лише на ринку України, але й на ринку Європи», – розповів депутат.

Нагадаємо, з 2021 року у Львові діє оновлена Програма ваучерної підтримки бізнесу. Основна мета – допомагати малому та середньому бізнесу розвиватись, що вкрай важливо для економіки в умовах війни.

Станом на сьогодні підприємці у Львівській громаді мають можливість отримати чотири види ваучерів інвестиційний, компенсаційний, ваучер на релокацію та енергозабезпечення вартістю до 300 тис. грн.

 
 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.