×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

До міської ради Львова завітали студенти УКУ

Сьогодні у стінах Львівської міської ради депутати мали надзвичайно цікаву зустріч з молодим та розумним поколінням, студентами Українського католицького університету.
 
На зустріч завітали студенти бакалаврських програм з політології, соціології, права, комп’ютерних наук та бізнес-аналітики, розповідає голова фракції "Європейська Солідарність" Петро Адамик.
 
"Ми нині спілкувалися про депутатство, зокрема під час війни, волонтерство, взаємодію з громадою та про політику загалом. Усі студенти отримали у подарунок книгу "Наші на карті світу". Саме їм розбудовувати нашу Україну, обирати майбутню діяльність і професію. Пишаємося ними та бажаємо їм успіхів!", - Петро Адамик.

Додамо, студентів цікавили особливості роботи виконавчого комітету міської ради, плани та стратегії щодо розвитку міста, робота міських обранців, а також розвиток політичної ситуації в місті та Україні зокрема. Також майбутнім фахівцям організували екскурсію у Велику сесійну залу Львівської міської ради.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.