×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відкрили фонтан, присвячений Да Вінчі та всім добровольцям

Сьогодні у Львові, на площі Галицькій, відкрили фонтан на честь полеглого Героя Дмитра Коцюбайла «Да Вінчі» та всіх добровольців російсько-української війни. 
 
Реконструкція площі Галицької та фонтану «Кульбаба» тривала з 2019 року. Після демонтажу попереднього фонтану, будівельники виявили мури костелу Воздвиження Чесного Хреста, зведеного у 1530-х роках, тож роботи призупиняли, а на місці працювали археологи. Врешті фонтан відкрили, присвятивши його наймолодшиму командиру і першому добровольцю, якому присвоїли звання Героя ще прижиттєво «Да Вінчі».

На урочисте відкриття завітали депутати фракції "Європейська Солідарність" у Львівській міській раді. 
 
"Напис на Меморіалі Героїв Небесної Сотні говорить: "Нехай не заржавіють наші серця". І ми пам'ятаємо та дякуємо всім нашим Героям за захист України та їхні життя! Слава Героям!", - сказав голова фракції "Європейська Солідарність" Петро Адамик.
 
Нагадаємо, легендарний військовий Дмитро Коцюбайло, відомий як «Да Вінчі» загинув 7 березня у бою під Бахмутом. Свого часу він отримав найвищу державну нагороду – звання Героя України і був одним з наймолодших героїв України. Йому  було лише 27 років.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.