×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У центрі Львова відкрили фонтан, який присвятили Герою України Дмитру «Да Вінчі» Коцюбайло та усім Добровольцям російсько-української війни

Сьогодні напроти пам’ятника Короля Данила гості міста, міський голова Львова та сім’я Дмитра Коцюбайла були присутніми на відкритті фонтану в пам’ять Героїв.


  «Фонтан не лише гарний, а й виконує іншу важливу функцію. Завдяки підключенню до власної метеостанції у випадку сильнішого вітру, струмінь води стає меншим. Тож можна не боятись бути облитим струменем води, якщо захотілось посидіти поруч на лавочці», - пояснив Влодко Лучишин.

Сам фонтан виконаний з кортенової сталі. З такого ж матеріалу зроблено Меморіал Героїв Небесної Сотні. 

Поруч з фонтаном висадили дерево в памʼять про Дмитра Коцюбайла.

Нагадаємо, 7 березня, в бою під Бахмутом у віці 27 років загинув учасник добровольчого корпусу «Правий сектор», Герой України Дмитро Коцюбайло з позивним «Да Вінчі». Дмитро Коцюбайло став першим військовим-добровольцем, який отримав звання спочатку Народного героя (2017 рік), а згодом у 2021 – Героя України.


Вічна слава Герою. Наша пам’ять про вас житиме вічно.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.