×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Кошти від продажу землі у приєднаних до Львова громадах мають скеровуватися у бюджет розвитку цих громад

Під час засідання комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради депутати розглядали питання щодо продажу земельних ділянок у кількох громадах, які приєднали до Львівської ТГ. Депутат Львівської міської ради, голова комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Олексій Різник ініціював створення окремих рахунків для кожної громади, куди б надходили отримані від продажу кошти. Цей ресурс населені пункти скеровуватимуть на розвиток об’єктів соціальної інфраструктури.

«Важливо, аби у Львові відбувався збалансований та справедливий розподіл коштів між всіма населеними пунктами. У іншому випадку, громади вчергове заявлять, що місто поглинуло приєднані території», - наголошує Олексій Різник. За словами депутата, комісія підтримала позбавлення плати за оренду земельної ділянки релігійну організацію Оріоністів УГКЦ, яка надає освітні послуги та соціальну допомогу з реабілітації.

«Це важливо, адже релігійні громади та церкви є неприбутковими організаціями та функціонують за рахунок добровільних пожертв прихожан. Уже найближчим часом плануємо надіслати релігійним організація листи та повідомити, що вони мають можливість не сплачувати кошти за оренду, якщо здійснють освітню діяльність», - запевняє голова комісії архітектури. Олексій Різник також додав, що між депутатами виникла дискусія щодо не до кінця зрозумілої діяльності комунального підприємства

«Адміністративно-технічне управління», яке здійснюватиме контроль за літніми майданчиками у Львові.

«Комунальне підприємство не має жодних управлінсько-владних повноважень. До того ж, підприємство здає в оренду активи, які йому не належать. Але у будь-якому випадку так бути не може! Окрім того, суб’єкт господарювання оподатковується по-іншому, аніж органи влади - через це кошти від оренди території під літні майданчики повинні надходити безпосередньо у бюджет міста, а не на рахунок ЛКП», - запевнив депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.