×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відкриють Офіс партнерства і співпраці

Львів підписав з президенткою міста Ґданськ Александрою Дулькєвіч Меморандум про підтримку ініціативи створення Офісу партнерства та співпраці. Офіс партнерства та співпраці Львова працюватиме з міжнародними інституціями та програмами задля розвитку міста та відбудови України - розповідає голова фракції "Європейська Солідарність" у Львівській міськраді Петро Адамик.
 
"Мені приємно, що щодня все більше наших європейських партнерів долучається до спільної праці у цьому напрямку, а ми матимемо більше можливостей переймати європейський досвід для розбудови наших міст. Хочу зазначити, що пані Александра Дулькєвіч очолює робочу групу з питань України у Комітеті регіонів ЄС, де активно підтримує Україну та весь український народ. Дякую їй за це", - Петро Адамик.
 
Додамо, Офіс партнерства і співпраці Львова системно займатиметься роботою з міжнародними інституціями та програмами, що будуть спрямовані на розвиток Львова та відбудову України.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.