×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

"Простір можливостей", рекультивація Грибовицького сміттєзвалища, - з комісії фінансів

Комісія фінансів та планування бюджету підтримала внесення змін до ухвали “Про затвердження Примірного статуту установи дитячо-юнацького та молодіжного клубу ЛМТГ“. 

За словами голови комісії Наталії Шелестак, йдеться про організаційні питання щодо створення Центру «Простір можливостей» для дітей з інвалідністю. 
 
"Це питання, «Простору можливостей» для діток з інвалідністю, яке я лобіюю вже півтора року. Місто цьогоріч виділило на Центр 6 млн грн, але, на жаль, так і не розпочали його роботу. Діти не мають можливості зараз отримувати відповідні послуги, але ми маємо зробити все можливе, щоб він запрацював». 
 
Також депутати підтримали питання фінансування рекультивації Грибовицького сміттєзвалиша. 
Директор ЛКП «Зелене місто» Тарас Калужний пояснив, що Мінфіном, Мінрозвитку громад та територій, Львівською міською радою ЛКП «Зелене місто» у співпраці з Європейським інвестиційним банком була укладена угода про передачу коштів позики та Місцева гарантія ЛМР. Йдеться про угоду передачі коштів позики для підпроекту «Комплексне удосконалення системи поводження з ТПВ у м.Львові». 
Для набрання чинності угоди, Місцевої гарантії та реалізації проекту необхідно затвердити їх сесією ЛМР. 
 
Окрім цього, члени комісії погодили дві програми щодо відшкодування витрат на поховання військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та відшкодування витрат на поховання внутрішньо переміщених осіб. 
 
Депутати проголосували за програму для учнів шкіл «Львівські спортивні шкільні ліги», яка стартує з наступного року. Передбачається участь школярів 13-15 років, змагання відбуватимуться у трьох видах спорту: волейбол, баскетбол і міні-футбол. Змагання проводитимуть щорічно серед учнів закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.