×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Розпочали роботу над бюджетом Львівської МТГ на 2023 рік

На депутатській комісії фінансів розпочали роботу над бюджетом Львівської МТГ на 2023 рік, опрацьовуємо основні показники загального та спеціального фонду з департаментом фінансової політики. Вже сьогодні бачимо, що бюджет буде не найкращим, адже є багато додаткових нових витрат.
 
Серед основних:
  • додаткове фінансування для освіти – 460 млн грн. Цього року субвенції з ДержБюджету будуть менші, тому є потреба дофінансувати освіту з міського бюджету;
  • збільшили розмір реверсної дотації в Держбюджет. До речі, це рекордна сума за увесь час – 1,3 млд грн. У 2022-му такі кошти з міського бюджету не виділялась, але мусимо закласти їх на наступний рік, якщо все ж доведеться віддавати. Але я вважаю, що добре було б залишити ці кошти у бюджеті міста;
  • значна частина коштів піде на обслуговування вже існуючих запозичень. Мова йде про понад 1,6 млд грн.
Також у місті збудують житло для тих, хто втратив його внаслідок війни. Ще у вересні Мінрегіон підписав Меморандум про співпрацю з Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO про допомогу містам на відновлення критичної інфраструктури. Частина коштів цієї програми буде спрямована для житла внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, їх освоять у Львові.
 
З колегами прийняли ухвалу і визначили департамент економічного розвитку уповноваженим органом ЛКП «Львівське міжміське бюро технічної інвентаризації», а також новий статут. Очікувана вартість проекту - 19 519 000 євро.
До слова, реалізують його виключно за кошти міжнародних грантів, а власником цього житла буде місто. Питання розглянемо вже на наступній сесії і вже після цього будемо робити перші кроки до реалізації проекту.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.