×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

"Подолати виклики може лише злагодженість, згуртованість і співпраця всієї громади", - Юрій Мартинюк

Із початком повномасштабного вторгнення Львів отримує складні виклики щодо функціонування та підтримання життєдіяльності міста. Подолати ці виклики може лише злагодженість, згуртованість і співпраця всієї громади. 

Про це та багато іншого розповів голова фракції ВАРТА у ЛМР Юрій Мартинюк в ефірі програми «Місто для людей» на радіохвилі «Незалежність».  
 
"Наша діяльність в більшості спрямована на те, чим ми займаємось ще з 2014 року. ПП "ВАРТА" волонтерську діяльність і забезпечення військових проводить з початком війни, а це вже вісім років. Кожен наш депутат займався своїм напрямком. Це медицина, якою опікувався Валерій Веремчук, голова медичної комісії. І зараз разом з виконавчими органами ми можемо говорити про налагодження безперебійної роботи лікарень в Львівській територіальній громаді та реалізацію проекту «Незламні». 
 
Найбільший волонтерський хаб «Центр волонтерства і захисту», про який знає велика кількість львів’ян та представників інших областей, як склад на Мурованому, де Наталія Шелестак - депутат Львівської міської ради фактично побудувала логістичні процеси, які давали можливість сотням фур, які їхали в перші місяці від закордонних партнерів. Тут вони перевантажувались, розприділялись і їхали далі у всі кінці нашої країни. 
b_648_432_16777215_00_images_sofi_IMG_20221024_162908_200_(2).jpg
 
Тарас Ворко організував також центр допомоги переселенцям, де ГО «Вектор допомоги» працював разом з трьома школами Залізничного району. Неля Васюта продовжувала працювати над забезпеченням сімей військовослужбовців, учасників АТО. Ігор Зінкевич, як людина, яка завжди була в комунікації, співпрацював з Міністерством внутрішніх справ, Міністерством з надзвичайних ситуацій, був створений радіоканал на випадок відключення мобільного зв’язку. Створення гуманітарного штабу у Палаці мистецтв це була також його ініціатива.  
 
З часом ми зрозуміли, що потрібно працювати з речами, які допоможуть цивільному населенню бути готовими до різних ситуацій. Відтак створено два тренувально - військових центри підготовки на базі Народної Самооборони Львівщини. Цим питанням займався Орест Печенко», - розповів Юрій Мартинюк. 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.