×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Так, як волонтерять в Україні, певне, не волонтерять у жодній іншій країні світу: Петро Адамик закликав підтримати волонтерський рух

Під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради волонтери закликали усі політичні сили підтримати волонтерський рух та зупинити переслідування його представників з боку влади. Фракція "Європейська Солідарність" у Львівській міськраді підтримала вимоги волонтерів та звертається до влади з проханням припинити подібні переслідування.

"Наша партія завжди буде поруч з волонтерами, оскільки нині у нас є лише один ворог – путінська росія. І тому не варто шукати ворогів поміж волонтерів. Волонтерський рух з 2014 року є помітною силою, яка, скажемо чесно, страхує державну логістику, зокрема й військову. Нинішні проблеми волонтерів – це проблеми чинного законодавства, яке, на жаль, має певні прогалини. Звісно, що десь поміж цього потужного руху можуть траплятися огидні випадки псевдоволонтерства, але такі епізоди не можуть заплямувати весь волонтерський рух в Україні.

Нині ми зобов'язані підтримати всіх наших громадян, які докладають надзусилля, щоб допомогти Збройним Силам України. Ми всі у певному сенсі волонтери. Ми всі робимо, хто що може, задля того, щоб наші хлопці та дівчата на фронті відчували, що у них справді є надійний тил. І що окрім держави про них піклується ще й суспільство.

А так, як волонтерять в Україні, певне, не волонтерять у жодній іншій країні світу" - голова фракції "Європейська Солідарність" Петро Адамик.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.