×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Неля Васюта ініціює перевірку обладнання кабінетів "Захисту Вітчизни"

Засвоєння основ захисту України, цивільного захисту, медичних знань – набули нового сенсу після початку повномасштабного вторгнення. 

В якому стані шкільні тири, необхідне спорядження, обладнання для навчання учнів? Ці питання сьогодні піднімала депутатка Львівської міської ради Неля Васюта на сесії ЛМР.   
 
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, до засобів навчання та обладнання, яке повинне бути в кожному навчальному закладі належать понад 40 позицій, в тому числі: бінокль, компас, аптечки, протигази, навчальні гранати, макети автоматів. 
 
"Водночас, до мене звертаються батьки, чиї діти навчаються в закладах освіти ЛМТГ щодо недостатнього рівня предмету «Захист України». А для того, щоб якісно відбувались уроки, потрібно забезпечити гідне обладнання в класи, а також високий рівень викладачів. Адже навички тактичної медицини, надання першої допомоги, поводження зі зброєю зараз, як інколи, на часі. У результаті дискусії ми дійшли висновку, що необхідно не тільки покращити матеріально-технічну базу, а й загалом реформувати підхід до національно-патріотичного виховання у школі», - пояснила Неля Васюта.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.