×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Виконавчий комітет Львівської міської ради зобов’язали погоджувати перерозподіл видатків з депутатською комісією фінансів та планування бюджету

За це сьогодні більшістю голосів проголосували депутати на пленарному засіданні. 
 
24 лютого у зв’язку з широкомасштабним вторгненням рф та введенням воєнного стану міська рада на позачерговому засіданні дозволила виконкому проводити перерозподіл до 50 млн грн. Однак чиновники не інформували членів комісії про фінансовий стан міста, відтак депутати вимагали повернути їм це законне право. З ініціативи голови комісії фінансів та планування бюджету Наталії Шелестак було запропоновано внести зміни до попередньої ухвали.
 
"Ми забрали право виконкому розпоряджатися коштами без рішення сесії, яке було надано на період воєнного часу. Відтепер це право обмежується двома мільйонами гривень. У якийсь момент контроль за розподілом фінансів плавно перетік на виконком, який не виконував обов’язкову умову - погодження з бюджетною комісією. Відповідно, ми змушені внести таку ухвалу для того, щоб розуміти, куди йдуть кошти, щоб мати дискусії, бо в дискусії народжується істина. У нашій комісії бюджету є представники всіх фракцій. Я вважаю, що комісія має бути задіяна у всі бюджетні процеси в раді, ті чи інші витрати і у воєнний час мають бути обговоренні, продумані і вивчені», - зазначила голова комісії фінансів Наталія Шелестак.
 
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.