×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Комп'ютери для Збройних Сил України

Уже не перший рік волонтери «Центру допомоги сім’ям учасників АТО» забезпечують військових сучасною комп’ютерною технікою.  
 
Разом із організацією Humanitäre Hilfe für Ukraine (Австрія) та Народною Самообороною Львівщини вони започаткували проект "Комп'ютери для ЗСУ".
Позаяк стрімкий розвиток інформаційних технологій вимагає постійного оновлення і удосконалення технічних параметрів пристроїв, що особливо актуально в час воєнного стану.  
 
Депутатка Львівської міської ради фракції ВАРТА, керівниця ГО «Центр допомоги сім’ям учасників АТО» Неля Васюта розповіла, що спільно з партнерами уже вдалось передати у різні військові частини понад сто одиниць комп’ютерної техніки. А це – монітори, системні блоки, принтери та комплектуючі. 
 
«Цей проект ми розпочали кілька років тому з австрійськими друзями - Мариною і Алексом Бівальд. Цьогоріч до нас долучились також волонтери з Польщі - Університет інформаційних технологій та менеджменту з Жешува та PWSTE з Ярославля. Комп’ютерна техніка – важлива складова у сучасній війні, не менш важлива, ніж зброя і бронежилети. 
 
А нещодавно ми передали наступну партію моніторів та системних блоків від Volodymyr Brygilevych та Університету з Жешува для Повітряного командування "Захід" Повітряних Сил ЗСУ. Також сучасна техніка поїхала на фронт та у військові навчальні заклади. Дякую усім друзям України за співпрацю», - зазначила Неля Васюта. 
 
Додамо, що відправку здійснено завдяки допомозі Нової пошти та їх проекту для підтримки волонтерських ініціатив Nova Poshta Humanitarian.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.