×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

84% закладів освіти Львова мають укриття, але деякі з них потрібно ремонтувати – Вікторія Христенко

84% закладів освіти мають свої укриття. В ході обстеження, рятувальники виявили школи, де сховища перебувають в неналежному стані, зараз їх облаштовують всіх необхідним. Кошти на обладнання укриттів у школах Львова має виділити міська рада з бюджету, всі випадки, коли від батьків вимагають гроші на облаштування сховищ, є незаконними. Про це розповіла Вікторія Христенко, депутатка фракції «Голос» у ЛМР, голова комісії освіти і науки.

За її словами, про такі випадки можна повідомляти на Гарячу лінію міста.

Вікторія Христенко розповіла, що підготовка до 1 вересня йде повним ходом, особливу увагу приділяють питанням безпеки. 

«Цей рік буде особливо важким через повномасштабну війну. Тому, як ніколи, ми повинні потурбуватися про безпеку наших дітей», – наголосила вона.

Вікторія Христенко повідомила, що у Львові навчальний рік планують розпочати в офлайн-режимі, тобто наживо, втім процес може комбінуватися. Також є пропозиція поєднувати офлайн та онлайн формати. Ймовірно, формат навчання обиратимуть самі освітні заклади спільно з батьками. 

За її словами, залишається відкритим питання, як вирішити ситуацію зі школами, де укриттів взагалі немає. 

Також, на думку депутатки, міська влада якнайшвидше повинна знайти тимчасові місця проживання для вимушених переселенців, які зараз ще мешкають у приміщеннях шкіл Львова. Голова комісії освіти розповіла, що діти з числа вимушених переселенців зможуть навчатися у львівських школах, якщо батьки звернуться з відповідною заявою.

Зараз проходить опитування серед батьків школярів з числа ВПО, які планують навчатись у закладах освіти Львова та області.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.