×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Поляки відкрили Сквер Вільної України у Кракові

У вівторок, 12 липня, у польському Кракові відбулося урочисте перейменування території у Старому місті між вулицею Кроводерською і сквером Біборського на "Сквер Вільної України".

Львівські політики також взяли участь у відкритті скверу, повідомив голова фракції "Європейська солідарність" у Львівській міській раді Петро Адамик.

"Відкриття Скверу Вільної України – це ще одне свідчення того, що наші народи об'єднані дружбою та спільним баченням квітучої європейської спільноти. Під час війни громада Кракова максимально підтримує українців. Ви пліч-о-пліч з нашими людьми, які втратили домівки через російські ракети. Ви поруч з нашими волонтерами, які дістають усе необхідне для боротьби. З нашими медиками, які рятують життя цивільним та військовими, та із нашими дипломатами, які здобувають перемоги на найвищому міжнародному рівні", – написав Адамик.

Додамо, рішення про перейменування скверу міськрада Кракова ухвалила 13 квітня цьогоріч. Зазначається, що цей крок є одним із численних заходів Кракова на підтримку України та українців.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.