Версія для друку

Щоб досягти економічного успіху Україні у післявоєнному відновлені, потрібні чисельні інвестиції та створення великої кількості робочих місць - Назарій Бербека

Уряду потрібно напрацювати стратегію та залучити кошти інвесторів у створення і модернізацію нових виробництв сучасних промислових товарів. Адже саме промислове виробництво стане одним із ключових інструментів для розбудови нашої країни.

У Львові створять муніципальний індустріальний парк «Сигнівка» площею 15 га, який розташований у західній частині нашого міста. Це важливий для Львова інвестиційний проект. Після реалізації він дасть суттєвий розвиток промисловості у місті, інвестиційний прибуток, новий виробничий та споживацький потенціал. А також мова йде про велику кількість робочих місць.

Загалом, створення індустріальних парків дозволяє розвивати промисловість регіону та стимулювати ріст національної економіки. Зазвичай, на територіях таких парків розміщуються виробничі, транспортні, складські та офісні приміщення тощо. Вони підвищують інвестиційну привабливість регіону та сприяють залученню як українських, так і закордонних інвесторів. Також це впровадження новітніх технологій у виробництві і суттєва робітнича зайнятість населення.

Навіть зараз, у час війни є помітний інтерес бізнесу до нових індустріальних парків. І це дуже добре. З їх допомогою Україна зможе залучити масштабні інвестиційні вливання у промисловість та закріпити виробничий бізнес у державі. А він стане драйвером для післявоєнного відновлення національної економіки.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.