×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Шолтис став одним із творців «Ветеран Медіа», яке розповідатиме про українських військових, ветеранів та волонтерів

Ігор Шолтис, депутат фракції «Голосу» у Львівській міській раді, став одним із творців «Ветеран Медіа» – медіа для та про українських воїнів, ветеранів та ветеранок, їхніх родин, волонтерів.

Зараз він перебуває на фронті, але попри це планує брати активну участь у проєкті.

«Попри те, що на сьогодні я продовжую служити в Збройних силах України, я братиму участь у діяльності ресурсу та ділитимусь новинами з нього, як зі своїми побратимами, так і з усіма, кому не байдуже на те, що відбувається у житті ветеранів та захисників України», – розповів Ігор Шолтис.

Ресурс також міститиме актуальні новини, просвітницькі матеріали, аналітику, розповідатиме про учасників бойових дій. Крім того, на платформі «Ветеран Медіа» планують допомагати захисникам та захисницям України, надавати за потреби юридичну та психологічну підтримку, інформацію про можливості самореалізації після повернення з зони бойових дій, втілення їхніх ідей як в громадській діяльності, так і в бізнесі.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.