×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Сучасний пожежний автомобіль для ДСНС

Головне управління ДСНС України у Львівській області отримає сучасний пожежний автомобіль завдяки благодійникам Lviv International Rotary Club та Народній Самообороні Львівщини. 

Авто, обладнане необхідним устаткуванням, приїхало з   з німецького міста Husum.  Водіями стали партнери, які підтримують Україну багато років - Christopher Jöhren та Torsten Däbler з Freunde helfen Konvoi - Team Dresden.
 
За словами керівника Народної Самооборони Львівщини, депутата ЛМР Валерія Веремчука, ціна такої пожежної машини складає близько 14000 євро. 
 
"Авто скерують для Головного управління ДСНС України у Львівській області, що найбільше нас тішить, бо в такій техніці є потреба. Ми разом відвідали кілька лікарень, намалювали план дій на наступні місяці і працюємо разом далі. Вдячні нашим партнерам з Lviv International Rotary Club, особливо Dmytro Symovonyk за мовний супровід, за організаційні моменти і просто дружні відносини", - зауважив Валерій Веремчук.
 
Нагадаємо, Народна Самооборона Львівщини з часу війни об’єдналася з Центром Волонтерства та Захисту і співпрацює спільно на перемогу!
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради