×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Одна така зустріч може забезпечити Україні мільйони доларів у майбутньому - Дмитро Колесник

Вчора до Львова завітав провідний економіст світу за версією журналу Forbes Роман Шеремета. Головна мета візиту — зрозуміти реальні потреби українців і налагодити систематичну допомогу зі Сполучених Штатів у вирішенні цих потреб.

Ця зустріч не відбулась без участи депутата від Самопомочі Дмитра Колесника, який вже третій місяць поспіль працює на дипломатичному напрямку.

“Ми відвідали модульне містечко для переселенців, центр прийому біженців, лікарню, де надають допомогу пораненим з фронту. Одна справа - читати це в новинах. Зовсім інша - побачити все на власні очі, такі зустрічі згодом дають великий результат,” - підсумовує Дмитро Колесник.

За словами Романа Шеремети, в той час, коли війна у самому розпалі, і основні небезпеки все ще залишаються досить реальними, світ уже починає втомлюватися допомагати Україні. Тому бізнесмен ставить перед собою завдання інформувати Сполучені Штати про тригерні точки для українського суспільства, щоб допомога не тільки не припинялася, а навпаки, набрала нових обертів.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради