×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Швидкі допомоги та автобуси на передову!

60 карет швидкої допомоги та реанімобілів волонтери Народної Самооборони Львівщини спрямували у військові частини, які виконують бойові завдання на сході та півдні нашої країни.

 Як розповів депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук, деякі швидкі, які передали ще раніше, вже непридатні до експлуатації, вони або згоріли, або обстріляні і підлягають капітальному ремонту. Відтак активісти не зупиняються і в постійному пошуку нових авто.

Також силами благодійників закуплено і передано 12 автобусів для ЗСУ. Перші три автобуси скерували у наші львівські бригади: 125,103 ТрО та 80 ДШВ. Решту дев’ять передали Командуванню сил територіальної оборони України.

«Все це стало можливим дякуючи Bamberg:UA спільно з Freundschaft kennt keine Grenzen. Окремо хочемо відзначити Oksana Lustenhouwer, Володимира Пиртика, Андрія Білогана та Наталію Чорнодолюк. Завжди активний отець Богдан Пушкар мобілізовує німецьке суспільство, де він служив останні 30 років для допомоги України. Шалено вдячні!», - зазначив Валерій Веремчук.

 Після юридичних процедур автобуси потрібно було перевезти з Німеччини до Львова. На допомогу прийшов Андрій Дума з водіями підприємства АТП-14631.

«Щоб втілити в життя такий масштабний проект, підтримка влади дуже потрібна, тож дякуємо Максиму Козицькому та усій Львівській обласній державній адміністрації. А також Центру Волонтерства та Захисту вдячні за супровід та організацію. Разом переможемо!», - підкреслив депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради