×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

З Днем захисту дітей! - Роман Грицевич

Діти - наше ВСЕ! У них продовження нас самих. Вони завжди є найкращими мотиваторами на шляху до успіху. Заради дитячих усмішок й обіймів часто забуваємо про втому, відкладаємо свої справи, бо нема у світі нічого важливішого за щастя набутися разом. 
 
Сьогодні, 1 червня, у перший день літа відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. На жаль, для дітей України, у яких війна вкрала дитинство, зруйнувавши їхні безтурботні будні, він має присмак гіркоти й смутку. 
 
Щоб подарувати дітям свято, насправді треба небагато. Щасливий, що спільними зусиллями небайдужих людей у співпраці із талановитими заньківчанами мені вдалося реалізувати благодійну акцію. Ідеться про чудовий мистецький проєкт - прем‘єру дитячої вистави «Микита Кожум‘яка», яка відбулася нині в стінах Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької. Українські Воїни, як і Микита Кожум’яка, врятують казковий український світ від злого дракона. Такі історії вселяють надію, що зло буде покаране. 
 
Дякую всім акторам і глядачам за можливість зануритися разом із вами в дитинство.  Мирного нам усім неба й переможного літа!
 
 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради