×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські волонтери формують тактичні аптечки, які рятують життя бійців

10 тисяч індивідуальних аптечок для військових пошили та сформували львівські волонтери. Аптечки наповнені найсучаснішими медзасобами для надання першої медичної допомоги.

На початку повномасштабного вторгнення в Україну гостро постало питання порятунку наших військових на полі бою. Відтак було прийнято рішення про спеціальне пошиття індивідуальних тактичних аптечок. І цей процес за допомогою небайдужих вдалось налагодити за короткий проміжок часу. Завдяки цьому збережене уже не одне життя.

Керівник «Народної Самооборони Львівщини», депутат ЛМР Валерій Веремчук розповів, що все це робота великої команди людей.

«Нам вдалось організувати складний процес з формування тактичних аптечок. Щира вдячність всім, бо це насправді робота багатьох-багатьох людей:  УКУ і їх донорів, які закуповують велику частину дорогоцінних комплектуючих – турнікетів, бандажів, кровоспинних; Андрія Немировського - керівника благодійної організації Центр волонтерства та захисту та його команди, вони ведуть пошук, де закупити комплектуючі, бо зараз це дуже складно; Володимира Баб’яка, який координує цей напрямок та Оксани Медвідь, яка займається їх видачею, обліком та доставкою.

А ще вдячні хлопцям і дівчатам, які шиють підсумки, зокрема, Степану Штиху, ательє «У Любомира», це десятки людей, які залучені у цей процес».

За словами Валерія Веремчука, робиться все можливе, щоб кожен наш захисник, який їде зі Львова захищати Україну, уже був укомплектований всім необхідним.  

«У великі мірі ми забезпечили Львівське ТрО -  103 і 125 батальйони. Також довозили на північ Харківщини, передавали на лінію фронту. Уже маємо відгуки, коли четверо хлопців підірвались на міні, але врятувались, бо мали дві аптечки. Вони потім подякували нам, бо на чотирьох їм вистачило дві наші аптечки. Зараз бійці вже вилікувались і знову воюють. Тож працюємо далі на Перемогу!», - резюмував Веремчук.  

Додамо, що віднедавна волонтери також наповнюють усім необхідним медичні рюкзаки для лікарів та медсестер та передають їх на передову.

 

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради