×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівських вчителів навчають надавати домедичну допомогу

У ліцеї "Гроно" провели навчання з надання домедичної допомоги. 
 
"Наші вчителі, які пройшли навчання, дуже задоволені, вони отримали справді корисні навички. Інструктаж проводили спеціалісти з медицини катастроф. Окрім макету для серцево-легеневої реанімації було багато іншого обладнання та муляжів, озвучили обширний теоретичний матеріал", - розповіла директорка ліцею "Гроно", депутатка ЛМР Наталія Сомик. 
 
Такі навчання проводять постійно у різних комунальних закладах Львова.
Про це розповіла завідувачка навчально-тренувального відділу Львівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Людмила Гера. 
 
"Навчали основ базової підтримки життя.  Це перевірка ознак життя, визначення, чи в свідомості потерпіла людина, безпечне положення, серцево-легенева реанімація. 
Також навчали, як надавати домедичну допомогу людині, яка вдавилася, допога у випадку критичної кровотечі, травмах, опіках.  Це саме домедична допомога, навички якої потрібні усім, її надають потерпілим до прибуття професійних медиків".   Окрім вчителів у навчаннях можуть взяти участь усі охочі львів'яни. 
 
"Навчання з надання першої домедичної допомоги особливо актуальне в час війни.  Зараз кожен має вміти рятувати життя або хоча б розуміти, які дії вчиняти у екстрених випадках", - наголосила депутатка Львівської міської ради від Європейської Солідарності Уляна Пак, яка також пройшла навчання з домедичної допомоги.
 
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.