Версія для друку

"За приміщення колишніх залізничних кас позмагаються три видавництва: два зі Львова та одне із Києва" - Юрій Мельник

Сьогодні у Львівській міській раді офіційно представили видавництва, що прагнуть створити книгарню з читацьким залом та мистецькими елементами на місці залізничних кас, що на вул. Гнатюка 20. За право боротимуться Видавництво Старого Лева(Львів), Видавництво «Човен»  (Львів) та “Дух і Літера” (Київ).

Наступного тижня учасники інвестиційного конкурсу презентуватимуть своє бачення мистецького центру. До того — спеціальна комісія ЛМР вивчатиме документи конкурсантів з юридичного боку. 

Переможця мають визначити до кінця місяця. З весни 2021 року залізниця перестала орендувати ці приміщення у міста. Ми радились, як використати вільний будинок у центрі міста із максимальною користю і вже у вересні 55 депутатів проголосували за те, аби облаштувати тут громадський мистецький простір.Нагадаємо, сучасний мистецький центр облаштують на першому поверсі будівлі, де працювали залізничні каси. Залізничні квитки тепер продають  на головному залізничному вокзалі, що на площі Двірцевій (або на сайті «Укрзалізниці»).

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.