×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Жива традиція історичної пам’яті

Погодьтесь, найкраще дізнатись про недавню історію свого народу від очевидців або із світлин, відео, на яких видно живі емоції та переживання.

Унікальні світлини переломних подій історії, людей, які її творили – усе це можна побачити на виставці «Незалежна.Гідна. Безстаршна. Віхи творення» у Музеї визвольної боротьби України по вул. М.Лисенка, 23а.

Авторка -  Світлана Кочергіна, старший науковий співробітник Львівського історичного музею, розповідає, що виставка приурочена до 30-річчя Незалежності України. Згодом її можна буде оглянути в Львівському оперному театрі. Але головне завдання – показати її якомога більшій кількості школярів та студентів. Відтак виставка «поїде» школами Львівщини.

Депутат Львівської міської ради від ВАРТИ Валерій Веремчук, який впізнав себе та побратимів на кількох світлинах, присвячених Революції гідності та волонтерському руху, переконаний, що виставка має обов’язково стати мандрівною, щоб відродити традицію історичної пам’яті українців. 

«Те, що бачимо направду вражає. Тут розповідь про різні віхи історії України, Львова. Світлини, вирізки з газет, листи на фронт, як жива пам'ять, відтворюють ті історичні миті. Дуже добре, щоб це все побачило багато людей, молоді і кожен щось візьме для себе. Адже сьогодні знову маємо загрозу зі сходу, боротьба триває, тож молодь має бути готова продовжити її до нашої  перемоги», - переконаний Валерій Веремчук.             

Запросити виставку до свого навчального закладу можна за телефоном – 068 2602186.  

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.