×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Зберегти час і нерви: у Львові запрацював Портал мешканців

На ньому львів'яни можуть оплатити комунальні платежі, сплатити штрафи, податки, виготовити певні документи (зокрема оформлення довідки про реєстрацію місця проживання “форма 13”) надіслати звернення та запит на публічну інформацію і все це — не виходячи з дому. Портал мешканця є фактично оновленою версією «Особистого кабінету львів’янина», тому маєте зробити повторну реєстрацію.

Те, що зараз є на сайті — лише початок. Портал мешканця та електронних послуг у мають постійно доповнювати. В ідеалі сюди мають “перенести” і електронний запис у садки, виготовлення електронного квитка та інші міські послуги. Загалом — понад 300 послуг.

“Головне завдання порталу — зробити життя мешканця зручним. Якісь процедури будуть спрощувати, інші — додавати. До 12 лютого 2022 року у міській раді прийматимуть відгуки та пропозиції щодо роботи порталу. Тому депутати Самопомочі долучаться до цього процесу і водночас просимо мешканців активно висловлюватись, аби зробити цей ресурс максимально зручним у першу чергу для самих себе,” - говорить голова фракції Самопоміч у ЛМР Вікторія Довжик, яка відвідала сьогоднішню презентацію разом із іншою депутаткою від Самопомочі Любов Давидович.

Портал розміщений за цим посиланням https://e-gov.city-adm.lviv.ua/ 

Відгуки чекатимуть на цій пошті it@lvivcity.gov.ua або за цим номером телефону:

+38 (032) 254-60-67

 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради