×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Молодіжний центр, що самотужки навчав дітей, отримає 4 млн від Львова

Депутати Львівської міськради виділили 4 млн гривень на заробітну плату працівникам закладу та на оплату комунальних послуг і енергоносіїв для Професійний центр св. І. Боско, що у Кривчицях.

Раніше навчальний центр закривав фінансові питання завдяки меценатам, та з кожним роком робити це ставало все важче.
“Молодіжний центр імені святого Івана Боско навчав та працевлаштовував молодь самотужки кілька років поспіль. Їх вихованці — діти зі складними життєвими ситуаціями, хоча й не обов'язково. У цьому центрі облаштовані сучасні майстерні-столярні, СТО, кухня з обладнанням, перукарня й текстильний відділ. Щороку заклад випускає пів сотні студентів. Не просто з дипломами, а працевлаштовує їх. Цього року місто долучиться із фінансовою підтримкою до братів салезіян,” — говорить депутат ЛМР від Самопомочі Євген Бойко.

Додамо, що навчання в закладі є безкоштовним для усіх студентів. Навчатися тут можуть випускники шкіл після 9 та 11 класів, різних конфесій та віросповідання. Центр засновано релігійним управлінням монастирів салезіянського згромадження УГКЦ у 2005 році.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради