×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

КУЛЬТУРА ТА СПОРТ У ЛЬВОВІ 2022

Петро Адамик, голова фракції "Європейська Солідарність" у Львівській міськраді, президент Федерації регбі Львівщини
 
У Львові запрацює “Фонд культури Львівської громади” - комунальне підприємство, яке займатиметься створенням культурного середовища та промоцією Львова. Зміст у тому, що відтепер фінансові пріоритети для цього середовища розставлятимуть не на пл. Ринок, 1, а в самому середовищі, культурні діячі разом визначатимуть, на які потреби у цій сфері потрібно виділяти кошти. Ідея прописана у Стратегії розвитку культури Львова до 2025 року, аналітики, експерти, громадські діячі працювали над нею два роки.
 
Ну і звісно, куди ж без спорту? У 2022 році запрацює програма фінансової підтримки громадських організацій приєднаних громад, а в ЛКП "Спортресурс" з'явились фахівці, які працюватимуть саме з ними. 
 
Темпів не збавляємо, пильнуємо збереження стадіонів міста, розбудову майданчиків. Триває реконструкція стадіону «Юність», за який я особисто дуже вболіваю, бо там тренуються наші львівські регбійні команди, там проводять міжнародні матчі.  У перспективі кожна гривня, витричена на спорт, може зекономити Львову десятки й сотні гривень на медицину.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради