×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

ТРАНСПОРТ ЛЬВОВА 2022

Володимир Лесик - депутат фракції "Європейська Солідарність" Львівської міської ради, перший заступник голови правління ПрАТ «Концерн-Електрон»
 
До липня 2022 році Львів отримає 10 нових трамваїв. Перші з них надійшли ще у кінці 2021 року. Це найсучасніші великі п‘ятисекційні 100% низькопідлогові (без жодних сходинок) трамваї національного виробника. 
 
Окрім того, нам вдалося переконати мерію відмовитись від закупівлі імпортної (білоруської) техніки, як планувалось раніше. 
Натомість Львів найближчим часом у співпраці з Європейським інвестиційним банком планує провести закупівлю близько 100 нових автобусів.
 
Сподіваюсь, що національні виробники переможуть у цих закупівлях, а отже, кошти сприятимуть розвитку українського виробництва, працівники отримають достойну зарплату, а податки поповнять бюджети різних рівнів. Варто дотримуватися принципу свій до свого по своє, тим паче, що українські автобуси сучасні, якісні і нічим не гірші за транспорт сусідів.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.