Версія для друку

ОБ'ЄДНАНИЙ ЛЬВІВ 2022

Володимир Марусяк - депутат фракції "Європейська Солідарність" Львівської міської ради, юрист 
 
У 2021 році Львів виріс: до міста приєдналися сусідні села, селища та містечка. В результаті утворилася велика Львівська міська територіальна громада. Це був непростий виклик. Ми як представники усіх мешканців Львівської громади змушені були діяти, щоб сусіди гармонійно продовжили свій розвиток. Нам вдалося утворити старостинські округи, сформувати на місцях офіси громади, організувати інвентаризацію, провести стратегічні сесії для визначення пріоритетних завдань на найближчий період. 
 
Рік, звичайно, був непростим. Перехідний час приєднання, ліквідація рад та інвентаризація, помножена на боротьбу з COVID-19, не завадили розпочати великі інфраструктурні процеси (ремонт доріг, облаштування об’єктів соціально-культурної сфери), зберегти місцеві лікарні, реагувати на збої в роботі транспорту та інших служб. 
 
Тепер наше завдання - відновити довіру в мешканців громади до місцевого самоврядування, розвивати приєднані території із залученням населення, щоб кожен був співвідповідповідальним за майбутнє великої заможної Львівської громади.
 
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.