×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Яким буде медичний Львів у 2022 році?

Євген Кузик - депутат фракції "Європейська Солідарність" Львівської міської ради, лікар, начальник поліклініки ДУ «ТМО МВС України по Львівській області».
 
У 2021 ми багато працювали над медичною стратегією Львова. Сьогодні знаємо, якою повинна бути медицина у місті через 3-10 років. Ми напрацювали моделі розвитку для наших лікарень, утворили три Територіальні медичні об'єднання з різним профілем послуг; це дасть змогу збільшити фінансування для лікарень, закуповувати нове обладнання та робити капітальні ремонти. 

Ми ініціювали та впровадили програму "Здоров'я львів'ян", завданням якої є вчасне діагностування захворювання. Таким чином сімейні лікарі, які  найактивніше скеровуватимуть пацієнтів на скринінги, отримуватимуть премії. Наступний рік стане часом профілактики, зокрема серцево-судинних захворювань, онкозахворювань, цукрового діабету тощо. Ми приділимо більше уваги діагностиці львів'ян, замість постійної гонки за задавненою хворобою.

Буде ще Медичний контакт-центр для Львова - пацієнти отримуватимуть інформаційну допомогу, залишатимуть відгуки, а влада збиратиме аналітику для прийняття правильних рішень.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради