×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів купить 30-метрову вишку для обрізки дерев

Про це повідомив голова екологічної комісії у Львівській міськраді, депутат від Самопомочі Влодко Лучишин, який ініціював придбання такої машини.

Раніше головна екологиня Львова Олександра Сладкова пояснювала, що високі дерева у місті не можуть обрізати, тому що у них немає вишки понад 30 метрів. Такі машини є лише у пожежників (і вони їх не дають в оренду) та у приватній фірмі (оренда якої коштує 900 гривень за годину). Тому повноцінна обрізка дерев на висоті більше 20-метрів відбувається вкрай рідко.

“70 відсотків відключення електрики у Львові трапляється через те, що на електромережі падають сухі гілки, які можна було вчасно обрізати. А враховуючи, що до Львова долучилося 19 інших громад, робіт з деревами відчутно побільшало. Цю тему ми підіймали на початку 2021 року, і з нею цей рік завершуємо. Бюджетна комісія таки погодили закупити нам відповідну техніку у 2022 році, ” — говорить Влодко Лучишин.

Останнє слово — за депутатами львівської міськради, які розглядатимуть це питання на сесії у п'ятницю, 31 грудня.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради