×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутат Самопомочі Олег Василишин просить дозволити учням розраховуватись банківськими картками у шкільних їдальнях

Вчора на сесії Львівської міськради депутат виступив із ініціативою запровадили у шкільних їдальнях Львівської територіальної громади можливість безготівкової оплати, забезпечивши заклади POS-терміналами.

“В час пандемії COVID-19 проводиться дезінфекція приміщень, дотримується масковий режим, вакцинація населення. Але одним з найбільшим переносником інфекцій та вірусів є саме паперові гроші. У більшості шкільних їдалень діти оплачують за харчування готівковими коштами. Водночас, багато батьків здійснюють навчання дітей фінансової грамотності та відкривають їм платіжні картки для розрахунків в торгово-сервісних мережах. Але навіть ті діти, які мають платіжні картки, не мають можливості розрахуватись ними у шкільних їдальнях. Безготівкова оплата - це і  зменшення поширення вірусів та інфекцій, і водночас підвищення фінансової грамотності дітей,” - йшлося у зверненні Олега Василишина.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради