×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові прийняли програму на 2022 рік, згідно з якою будуть преміювати найкращих сімейних лікарів

Сьогодні, 25 листопада на пленарному засідання сесії Львівської міської ради депутати проголосували за нову програму на 2022 рік "Здоров'я львів'ян".

Згідно з документом, ті сімейні лікарі, які матимуть найвищі показники діагностики захворювань у їхніх пацієнтів, отримають премії з бюджету Львівської МТГ. 

Про це розповів автор програми,  депутат ЛМР від Європейської Солідарності Євген Кузик.

 За його словами,  мета програми полягає в тому, щоб покращити у Львові вчасну діагностику тих чи інших захворювань і спонукати сімейних лікарів скеровувати своїх пацієнтів на скринінги.

У 2022 році на реалізацію програми витратять пів мільйона гривень.

 "Ми постійно доганяємо хворобу і мало уваги приділяємо профілактиці. Програма має на меті власне стимулювати сімейних лікарів якісно дбати про здоров’я львів’ян та максимально забезпечити проходження скринінгу з різними факторами ризику таких хвороб як гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, колоректальний рак, рак молочної залози та рак передміхурової залози. Ми будемо визначати, які сімейні лікарі і скількох своїх пацієнтів скерують на відповідні скринінги, скільки буде погашених цих скерувань і відповідно по цьому показнику будемо визначати кращих сімейних лікарів, і ці лікарі в кінці року отримають премію.

На 2022 рік розраховано 25 сімейних лікарів, премія - 20 тисяч гривень", - розповів Євген Кузик.

 За програму "Здоров'я львів'ян" проголосувало 58 депутатів Львівської міської ради.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради