×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Минулорічні переможці громадського бюджету очікують на реалізацію своїх проєктів

Щороку зростає активність львів’ян у громадському бюджеті. Натомість проєкти у категорії «великі» цьогоріч  - нереалізовані.

У чому причина, вирішив з’ясувати депутат Львівської міської ради від ВАРТИ Валерій Веремчук.  З яких причин профільні управління не змогли освоїти кошти?

За інформацією відділу розвитку мікрогромад та громадських ініціатив, цьогоріч до голосування за проєкти «Громадського бюджету» долучилось близько 145 тисяч мешканців, які віддали понад 226 тисяч голосів.

Це вражаючий результат, адже попри пандемію коронавірусу, такі результати голосування – це є 40% ріст активності у порівнянні з минулим роком. Зокрема, абсолютна більшість людей голосували онлайн – понад 99%, попри те, що ЦНАПи були відкриті для тих, хто не мав можливості проголосувати через BankID.

«Очевидно, що ця ініціатива користується великою підтримкою серед громадськості і покладає великі надії на якісну реалізацію в майбутньому всіх проєктів-переможців. Однак варто наголосити, що в майбутньому існує потреба передбачити механізм реалізації всіх проєктів, які пройшли розгляд, отримали значну підтримку від львів’ян, але не стали переможцями», - зазначив Валерій Веремчук.

Щоб з’ясувати ці питання, Валерій Веремчук просить:

надати інформацію про стан реалізації проєктів, які отримали перемогу в Громадському бюджеті 2020 року та мали бути завершені в 2021 році, а також в якому обсязі проведені оплати за вищезгадані проєкти;

напрацювати стратегію співпраці виконавчих органів Львівської міської ради з авторами проєктів Громадського бюджету, які не перемогли, однак також набрали велику кількість голосів.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради