×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів готується розгортати тероборону через загрозу вторгнення Росії

Львівська міськрада ініціює розгортання територіальної оборони в регіоні, зважаючи на можливе вторгнення російських військ. На сесії у четвер, 25 листопада, депутат від Самопомочі Євген Бойко запропонував створити в міській раді робочу групу з цього питання.

 Депутати Львівської міськради стурбовані повідомленнями про стягування Росією військ до кордону з Україною та ймовірністю нової хвилі російської агресії у січні-лютому наступного року, а також ситуацією з мігрантами на польсько-білоруському кордоні. Адже відстань від Львова до кордону з Білоруссю становить близько 200 км. На думку міських обранців, не додає стабільності в країні і внутрішня соціально-політична ситуація, що викликана останніми гучними та резонансними заявами.

«Але чим сильніші та активніші дії наших ворогів, тим більш готовими ми повинні бути дати їм відсіч та попередити будь-які провокації та дії спрямовані на дестабілізацію нашого суспільства», – зазначив Євген Бойко.

Він звернувся до міського голови Львова з проханням дати доручення відповідним виконавчим органам та розробити низку заходів задля сприяння забезпечення територіальної оборони в нашому регіоні. Також ініціювати на рівні Асоціації міст України та Палати Конгресу місцевих і регіональних влад, яку на сьогодні очолює Андрій Садовий, протидію відкритим та гібридним загрозам територіальній безпеці місцевих громад.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради