×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Чому розробки ПКД коштують місту більше, аніж самі проекти – Петро Адамик до міського голови

Сьогодні, 7 жовтня, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради відбулось годинне спілкування міського голови Львова Андрія Садового з депутатами у форматі запитань-відповідей. Голова фракції «Європейська Солідарність» Петро Адамик запитав очільника міста про проектно-кошторисні документації, деякі розробки яких коштували місту більше, аніж самі проекти.
 
«Ми зараз під час засідань комісії культури почали розбиратися з ПКД, сказати жах - це нічого не сказати.
Чи не бажаєте ви, Андрію Івановичу, зробити ревізію всіх проектно-кошторисних документацій, які ви «наплодили» на десятки мільйонів гривень? Деякі ПКД, які стосуються культури, були перероблені по три рази, деякі переробки коштували дорожче аніж самі проекти кошторисної документації. Це насправді просто сотні, мільйони гривень в нікуди. Як Ви бачите вихід з цієї ситуації?», - сказав Петро Адамик.
 
У відповідь міський голова запевнив, що розуміє біль комісії культури щодо ПКД. Розповів і те, що сам «жахається, коли бачить ці так звані витвори мистецтва»
 
Нагадаємо, що відповідні зміни до регламенту про запитання до міського голови ще у 2018 році запропонували депутати Уляна Пак та Петро Адамик. Нововведення запровадили для кращої комунікації між депутатським корпусом та міським головою Львова.
 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.