×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Нова амбулаторія на вул. Під Голоском має належати до 1-ї міської лікарні - Євген Кузик

Сьогодні, 7 жовтня, на сесії Львівської міської ради депутати проголосували ухвалу, якою місто приймає від забудовника у власність приміщення під нову амбулаторію сімейної медицини на вул. Під Голоском, 24.

Також депутати погодили кошти на капітальний ремонт приміщення під медзаклад у сумі 2,8 мільйона гривень. Обранці наполягли, щоб амбулаторію взяла на баланс 1-ша міська клінічна лікарня ім. Князя Лева. Про це розповів депутат від Європейської Солідарності Євген Кузик. 

 "Ми вже більше пів року працюємо над медичною стратегією міста Львова, і чітко визначили, що плановим лікуванням у Львові буде займатись ТМО #2 «Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги». Історично склалось, що КНП «Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева» разом з міськими поліклініками займались розвитком сімейної медицини. Давайте не руйнувати те, що працює добре, рухатись відповідно до тої стратегії, яку ми спільно напрацьовуємо і думати більше над покращенням якості надання допомоги у лікарнях та відповідно ТМО, не змішуючи напрями їх роботи", - наголосив депутат Кузик.

 Сьогодні депутати ЛМР більшістю проголосували за ухвалу 

"Про надання згоди на прийняття у власність нежитлових приміщень на вул. Під Голоском, 24 шляхом укладення договору пожертви". 

 Досі працівники міської ради хотіли передати амбулаторію сімейної медицини на баланс Клінічної лікарні швидкої допомоги, хоча цей медзаклад пріоритетно займається невідкладною допомогою. 

Тому депутати вирішили діяти згідно з логікою новостворених ТМО і передати амбулаторію 1-й лікарні, яка пріоритетно займається сімейною медициною.

  Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/

Примітка:  Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.