Версія для друку

Власники білбордів у Львові просять знизити орендну плату - Володимир Марусяк

До міської влади Львова звернулися оператори зовнішньої реклами України з проханням знизити для підприємців суми оплати за розташування рекламних носіїв у Львові. Депутати комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини ЛМР підтримали підприємців та доручили економістам Львівської міської ради розробити варіанти оптимізації орендної плати.

Про це розповів депутат Львівської міської ради від Європейської Солідарності Володимир Марусяк.

«До нас звернулися підприємці щодо критичної ситуації, яка склалась на ринку зовнішньої реклами.

Оператори цієї сфери реклами оплачують чи не найбільшу оренду плату в порівнянні з іншими містам України.

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів, їхні клієнти масово відмовлялися від розміщення своєї реклами та розривали контракти, бо і самі також нормально не працювали й не отримували доходів.

Відповідно рекламні оператори також несуть збитки. Вони просять, щоб у міській раді скоригували для них тариф», - розповів Володимир Марусяк.

Підприємці як аргумент наводять приклад рішення Київської міської ради (№569/610 від 24.12.2020 року №25/25 яким встановлено з 01.01.2021 наступні умови:), яка в перші ж дні оголошення жорсткого карантину прийняла рішення про надання пільги - на 50% зменшили плату за користування комунальними місцями для розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті. Пільга діятиме до кінця року.

Підприємці просять прийняти аналогічне рішення у Львові.

«Ми з колегами на комісії вирішили підтримати звернення підприємців і доручили департаменту економічного розвитку напрацювати схему оптимізації орендної плати, застосувавши індивідуальний підхід, і залучити до цього комісію підприємництва, щоб зрозуміти, чи це буде вигідно для підприємців», - додав Марусяк.

Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.