×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Мешканці вул. Кубійовича та вул. Снопківської просять не затверджувати планувальні рішення детального плану території у районі вулиць Кубійовича та Снопківської

На підставі ухвали Львівської міської ради від 12.12.2019 № 6030 розроблено проєкт детального плану території у районі вул. Кубійовича, вул. Снопківської. Вказаний проєкт пройшов громадське обговорення, за наслідками якого ініціативна група мешканців вул. Снопківської та вул. Кубійовича скерували на адресу управління архітектури ряд письмових зауважень та пропозицій.

За словами депутата ЛМР Сергія Іваха, зокрема, обурення мешканців викликало заплановане знищення простору зелених насаджень, замість яких передбачено збудувати 4-поверховий житловий будинок на вул. Кубійовича, 36.

«При цьому, мешканці стурбовані тим фактом, що знищення простору зелених насаджень негативно вплине на екологічну ситуацію в мікрорайоні і порушить право мешканців на безпечне для життя і здоров’я довкілля, позбавить мешканців «зеленої зони», яка зараз є також захистом від шуму і пилу.

На думку мешканців, щільна забудова невеликої ділянки площею 0,06 га порушить інсоляційний режим, оскільки вікна квартир прилеглих будинків на вул. Кубійовича, 36 та вул. Снопківській, 35 і 37 виходять саме на цю ділянку».

Крім цього, будівництво вищезгаданого будинку заплановано на місці, де зараз розташований металевий гараж, на який оформлено право приватної власності юридичної особи і на даний час на розгляді суду перебуває справа за позовом Львівської міської ради до вказаної юридичної особи про скасування державної реєстрації права приватної власності на цей гараж.

З огляду на вказані обставини, громада мешканців вул. Кубійовича та вул. Снопківської просить не затверджувати планувальні рішення детального плану території у районі вулиць Кубійовича та Снопківської у м. Львові.

«Зі свого боку, прошу при розгляді проєкту зазначеного детального плану території на архітектурно-містобудівній раді та причетних комісіях і структурних підрозділах взяти до уваги обставини і аргументи, що викладені у письмових зауваженнях мешканців, надати їм належну правову та містобудівну оцінку і не допустити порушень прав мешканців на безпечне для життя і здоров’я довкілля»,- наголосив депутат.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.