Версія для друку

Сергій Івах просить передбачити кошти для завершення проєкту ревіталізації площі Святого Теодора на 2022 рік

У Львові вже тривалий час відбувається втілення в життя проєкту ревіталізації площі Святого Теодора. Питання щодо реконструкції площі перебуває на порядку денному влади міста ще з 2015 року.

Як повідомив депутат Сергій Івах, за цей час вдалось виготовити проектно-кошторисну документацію, розробити проект ревіталізації, провести археологічні дослідження. Однак, для повноцінного завершення робіт необхідно додатково передбачити кошти.

"Площа Святого Теодора є однією з найстаріших у Львові, це справжня окраса нашого міста та Галицького району зокрема, і має бути привабливою для гостей міста, а насамперед -  комфортною для мешканців".

За таких обставин, депутат просить при розгляді та погодженні статей видатків бюджету міста на 2022 рік передбачити кошти у повному обсязі для завершення проєкту ревіталізації площі Святого Теодора, в тому числі і щодо вираження нагальних питань, пов’язаних із реконструкцією площі, які турбують мешканців, зокрема:

*належного освітлення площі, встановлення камери спостереження поруч з дитячим майданчиком,

*визначення місць для паркування автотранспорту,

*визначення маршрутів патрулювання Національною поліцією,

*врегулювання питань незаконного встановлення огорожі поруч із нічним клубом «Малевич» та іншими незручностями, яких завдає мешканцям сусідство із нічним клубом: зокрема гучність музики та роботи систем кондиціонування, що встановлені на зовнішніх стінах клубу.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.